Mobil Sohbet

.

Makyajsız Yakalanınca Hadise Çıkarttı

Belçika asıllı olan ve tüm vergisini Belçika’da ödeyen buna rağmen ülkemizde daha çok tanınan ve sevilen ünlü şarkıcı Hadise de makyajsız görüntülenen ünlüler arasına katıldı.

Konserleri sırasında sahnede verdiği frikikler, selülit tartışmaları ve aşk söylentileriyle gündeme gelmekten yorulduğunu sık sık belirten ve bu yüzden de gözlerden uzak bir tatil yapmayı tercih eden Hadise, Bodrum’da yakın arkadaşları ile birlikte kafa dinliyordu. Ta ki magazinciler tarafından görüntülenene kadar.

Gün boyunca kaldığı otelin iskelesinde annesi ve iki arkadaşıyla birlikte güneşlenen genç şarkıcı, sıcaktan bunaldıkça denize girip çıktı. Denizden çıkarken görüntülendiğini fark eden Hadise, annesi ve arkadaşlarına kendisini uyarmadıkları için sitem etti.

Arkadaşlarına sitem etti etmesine ama bu sitem magazincilerin onu görüntülemesine engel olamadı. Denize girip çıktıktan sonra güneşlenirken de görüntülenen Hadise’nin kaydedilen fotoğraflarında selülite karşı verdiği mücadelede ne kadar başarılı olduğu da dikkatlerden kaçmadı.

Post Tagged with,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir