‘Mahidevran’dan Ekranlara Dönüş

Nur Fettahoğlu, “Hayat Yolunda” adlı diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor

nur-fettahoglu_3008_o

 

Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra nasıl bir projede yere alacağı merakla belenen güzel oyuncu Nur Fettahoğlu, “Hayat Yolunda” adlı diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

“ŞU AN ÇOCUK İSTEMİYORUZ”

Önceki gün Etiler’de objektiflere takılan güzel oyuncu, yeni dizisi için çok heyecanlı olduğunu söyleyerek “Dizi daha ekrana gelmedi. O yüzden oynadığım karakter hakkında fazla bir şey söyleyemem. Ama şunu söyleyebilirim çok kaliteli bir oyuncu kadrosu var ekipte” diyerek fazla detay vermekten kaçınan Fettahoğlu, anne olma konusunda kendinse sorulan soruya ise “Genelde bu soru soruluyor bana, şu anda eşimle öyle bir düşüncemiz yok. Şu anda yeğenlerimi seviyorum.”diye yanıt verdi.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 540 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.