Mahalle Bakkalına Taciz Suçlaması

Samsun’da bakkal ekmek almaya gelen 12 yaşındaki kıza tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı.
Samsun’da bakkal 46 yaşındaki A.E., ekmek almaya gelen 12 yaşındaki S.E. adlı kıza tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. Ailenin kendisine borcu olduğunu, bu nedenle iftira attıklarını söyleyen A.E., nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İddiaya göre, S.E. ekmek almak için evli olan A.E.’ye ait mahalle bakkalına geldi. Bakkal, kızı kucaklayıp kendine doğru çekerek öpmek istedi. Ancak küçük kız karşı koydu ve ekmek almadan eve döndü. S.E., ailesi ‘Neden ekmek almadın’ diye sorduğunda ise mahalle bakkalının kendisini kucaklamaya çalışıp öpmek istediğini söyledi. Aile, bunun üzerine polise şikayette bulundu. Şikayetin ardından polis şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Suçlamaları kabul etmeyen A.E. ifadesinde, “Ben kesinlikle böyle bir şey yapmadım. Aile benden alışveriş yapar ve bana birikmiş borçları var. Ödemedikleri için bana iftira atıyorlar” dedi.

Polisteki ifadesinin ardından bugün adliyeye sevk edilen A.E., savcılık ifadesinin ardından sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 319 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.