Kurban Bayramı’nda hava nasıl olacak?

Meteoroloji’nin verilerine gore 3. gunden itibaren yagis artacak.

271251

Meteoroloji Genel Mudurlugu internet sitesinden yapilan derlemelere gore Kurban Bayrami’nda hava durumu tahminleri su sekilde;

BAYRAMIN ILK GUNU

4 Ekim Cumartesi Kurban Bayrami’nin ilk gunu yurdun buyuk bolumu parcali bulutlu olacak. Marmara Bolgesi cok bulutlu, Dogu Karedeniz’de ise sagnak yagis bekleniyor.

Buna gore Marmara Bolgesi geneli itibariyle cok bulutlu, Istanbul’da sicaklik degerlerinin 20 ile 15 derece arasinda degismesi bekleniyor. Bolgede beklenen gunduz en yuksek hava sicakligi 22, en dusuk hava sicakliginin ise 18 derece olmasi bekleniyor.

Ege Bolgesi’nde ise bazi yerler az bulutlu bazi yerler ise parcali bulutlu. Bolgede beklenen en yuksek gunduz sicakligi 30, en dusuk 19 derece.

Akdeniz Bolgesi, yer yer az bulutlu bazi bolgeler parcali bulutlu olacak, Bolgede beklenen gunduz en yuksek hava sicakligi 29 le 21 derece arasinda degismesi bekleniyor.

Ic Anadolu Bolgesi parcali bulutlu gunduz sicaklik degerlerinin 22 ile 26 derece arasinda degisecek.

Karadeniz Bolgesi’nin buyuk bolumu cok bulutlu, Dogu Karedeniz bolumu ise saganak yagisli

Guneydogu Anadolu Bolgesi’nin az bulutlu olmasi bekleniyor. Bolgede beklenen gunduz en yuksek sicaklik degerleri 29 en dusuk 22 derece arasinda degismesi bekleniyor.

Dogu Anadolu Bolgesi parcali bulutlu olmasi bekleniyor. Bolgede beklenen gunduz sicaklik degerlerinin 15 ile 22 derece arasinda olacak.

4 Ekim, Cumartesi

3. GUNDEN ITIBAREN YAGIS ARTACAK

Bayramin ikinci gununde sicaklik degerlerinde degisIklik beklenmezken, Dogu Karadeniz ve Ankara, Eskisehir, Bilecik’te yagis bekleniyor. Yagisli havanin bayramin ucuncu ve dorduncu gununde tum Kuzey Anadolu’da etkili olacagi, hava sicakliginin ise yurdun ic ve bati kesimlerinde mevsim normallerinin 1-3 derece altinda, diger yerlerde mevsim normalleri civarinda seyredecegi tahmini yapiliyor.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 351 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.