Kurban Bayramı Tatili 9 Gün

Kurban Bayramı tatili

Kurban Bayramı

Çalışanlara Sevindirici Haber Geldi.2015 Kurban Bayramı Tatili 9 Güne Çıkarıldı.

Çalışanların ve Öğrencilerin Günlerdir merakla bekledikleri haber sonunda geldi.2015 Kurban Bayramı Tatil Süresi 9 Gün’e çıkarıldı. Tüm Resmi yerlerde kurban bayramı izni 9 olarak düzenlendi. Başbakan Ahmet Davutoğlu, 21 Eylül tarihi itibari ile 2,5 gün izin için imzayı Attı.

Başbakanlık Basın MErkezi internet Sitesinden Yapılan Açıklamada Başbakan Davutoğlunun Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışanlara Yönelik Kurban Bayramı izininin 9 Gün oLması Konusundaki düzenlemeye imza attığı bilgisi verildi.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 459 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.