Kullanicilara onemli uyari!

Turksat, 4A uydusuna gecis yapacak olan televizyon ve radyo yayinlarinin frekans degisIkliklerinin ne zaman yapilacagini acikladi.

Kullanıcılara önemli uyarı!

Turksat, 4A uydusuna gecis yapacak olan televizyon ve radyo yayinlarinin frekans degisIkliklerinin, 17 Eylul 2014 tarihini 18 Eylul 2014 tarihine baglayan gece yarisi yapilacagini acikladi. Turksat A.S.’den yapilan aciklamada, Turksat 2A haberlesme uydusunun omrunun 2016 yilinin basinda tamamlanacagi hatirlatilarak, soz konusu uydu uzerindeki yayinlarin Turksat 4A haberlesme uydusuna aktarilacagi belirtildi. Yapilan aciklamada, yeni TV kanallariyla birlikte Turksat uydulari uzerindeki TV kanal sayisi 500’un uzerine cikacagi kaydedildi. “KULLANICILARA DAHA FAZLA TV VE RADYO KANALI IZLEME IMKANI SUNMAKTADIR” Turksat’tan konuya iliskin yapilan aciklamada, Turksat Kanal Guncelleme Sistemi (TKGS) ile uyumlu uydu alicilarinin yeni frekanslari otomatik olarak guncelleyecegi belirtilerek, yeni uydu alicisi alacak kullanicilarin TKGS uyumlu uydu alicilarini tercih etmeleri tavsiye edildi. Yazili olarak yapilan aciklamada su ifadelere yer verildi; “TKGS uyumlu uydu alicilarinin listesine, http://www.turksat.com.tr/tr/turksat-kanal-guncelleme-sistemi adresinden ulasabilirsiniz. Diger uydu alicilari icinse, 11844 MHz frekansi, Dikey V-polarizasyon, 2222 Sembol Orani, FEC 3/4 veya 11747 MHz frekansi, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Orani ve FEC 5/6 degerleri girilerek ‘Sebeke Taramasi’ yapilmalidir. Turksat 4A haberlesme uydusu, 42° Dogu yorungesinde (Turksat 2A ve Turksat 3A uydulari ile birlikte) hizmet vereceginden, uydu uzerindeki yayinlari izlemek icin ek bir antene ihtiyac olmadigi gibi mevcut anten ayarlarinda da herhangi bir degisIklik yapilmasina gerek bulunmamaktadir. Yeni uydulariyla bolgesindeki liderligini guclendiren Turksat, 42° yorungesinde kullanicilara daha fazla TV ve radyo kanali izleme imkani sunmaktadir.” 14 TEMMUZ’DA ERTELENMISTI Turksat, daha once 14 Temmuz olarak acikladigi televizyon frekans degisIkliklerini, Ramazan ayi nedeniyle yayinci ve vatandaslardan gelen talep sebebiyle ertelendigini aciklamisti.

Kaynak:PramitHaber

Etiketler:

Bu yazı toplamda 362 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.