Kenan Evren Hayatını Kaybetti.

Kenan Evren Öldü

Kenan Evren Öldü

7. Cumhurbaşkanı ve 12 Eylül Askeri Darbeyi Yapan Kenan Evren Tedavi Gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hastanesinde Hayata Gözlerini Yumdu.

Kenan Evren için Ulusal Devlet Töreni Yapıldıkdan Sonra, Salı Günü Kılınacak oLan Cenaze Namazının Ardından Devlet Mezarlığına Defnedilecek.

DışişLeri Protokol GeneL Müdürlüğü, Kenan Evrenin aiLesi iLe Görüştüklerini ve Onların istekleri Doğrultusunda Bir Cenaze Programı Yaptıklarını Bildirdi.Türkiyede 2 Çeşit Cenaze Töreni Yapılmakta, Bunlardan Bir Tanesi uLusaL Devlet Töreni; Bu tören sadece Görevde veya Görevden ayrıldıktan sonra Ölmüş oLan Cumhurbaşkanı için düzenleniyor. Diğeri iSe ; Resmi Cenaze Törenidir, Buda Cumhurbaşkanı oLmayan Devlet Adamları için Yapılmaktadır.

Milliyet Kaynaklı Habere Göre, Kenan Evrenin Naaşı Salı Günü Sabah Gata Hastanesinden Cenaze Aracı iLe alınacak ve Oradan GeneL Kurmay Başkanlığına Götürülecek. Evren GeneL Kurmay Başkanlığıda Yaptığı için, GeneL Kurmayın Karargahında da Bir Tören Düzenlenecek. Törene Askeri Kuvvetlerin Tüm üSt Düzey Komut Kademesininde Katılması Bekleniyor.

ikinci olarak Meclisde Bir Tören Yapılması Planlanıyordu Lakin, Evren’in Ailesi Seçim Öncesinde TatiL Gerekcesi iLe Meclisde Tören iStemediklerini Bildirdiler.

Son Dakika HaberimizLe birlikde Bir Döneme Damga Vurmuş isimlerden oLan Kenan Evren Devrininde Bittiğini Görmekteyiz. Bütün Çay SohbetLerimizde Sohbet Aralarında Hatta Hatta Bizim Gibi Chat ve Sohbet Odaları Sunucularında Bile Yazılı Olarak Herkesin Fikrinin ve Zikrinin Olduğu Bir meseLedir 12 EyLüL. Yıllardır Sohbet Ederken, Muhabbet Memleket MeseLeLerine ve Ordanda 12 Eylül Darbecisi Kenan Evren’e ve Ekibi iLe Birlikde Uyguladıkları zuLümlere Gelmektedir. Böylelikle Bir Kenan Evren Devri Daha Bitmiş oLdu Ancak Kenan Evren Bizlerin Daha Çok Sohbet Konularımızı Yaratacak. Chat Kanallarında Bile birileri iLe Sohbet Kurabilmek için En uCuz Yöntem oLarak Tercih Edilecektir.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 625 kişi tarafından görüntülendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.