Katya’nın sürpriz aşkı nihayet ortaya çıktı

Aşk-ı Memnu’nun Katya’sı bakın kiminle yakalandı…

 

Ünlü oyuncu Salih Güney, “Aşk-ı Memnu” dizisinde Katya karakterini canlandıran Ufuk Kaplan’la objektife işte böyle yakalandı.
 Yeşilçam filmlerinin 1970’li yıllardaki önemli jönlerinden Salih Güney, önceki akşam Nişantaşı’nda “Aşk-ı Memnu” dizisinde Katya’yı oynayan Ufuk Kaplan’la kol kola görüntülendi.
 Flaşlar patlayınca Güney’in kolundan çıkan Kaplan, hızla birkaç adım uzaklaştı.
--1216890
Niyetleri ne
İkili, görüntülendiklerini anlayınca yan yana yürümeye başladı. Güney, kadın arkadaşına yol üstünde bulunan ‘tavşancı’dan niyet çektirdi. Kağıtta ne yazdığını söylemeyen Kaplan’ın elindeki kırmızı gül dikkat çekti. Kaplan, gazetecilerin gittiğini sanarak Güney’in koluna tekrar girdi.
Meslektaşım
Salih Güney, “Ufuk benim meslektaşım, koluma girmesi bir şey ifade etmez” dedi.
 Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Nebahat Çehre’nin de rol aldığı, Eylül 2008’den Haziran 2010’a kadar kanal d  ekranlarında  yayınlanan “Aşk-ı Memnu”, reyting rekorları kırmıştı.
--1216891

Etiketler:

Bu yazı toplamda 349 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.