Kassam Tugayları Ben Gurion Havalimanı’nı vurdu

Tel Aviv’deki havalimanının “M75 füzeleri”yle vurulduğu duyuruldu.

Kassam Tugayları Ben Gurion Havalimanını vurdu

Hamas‘in askeri kanadi Izzeddin el -Kassam Tugaylari, Ben Gurion Havalimani‘ni, “M75” fuzeleriyle vurdugunu, Israil sinirina sizarak duzenledigi operasyonda ise 8 Israil askerini oldurdugunu duyurdu.

Kassam Tugaylari’ndan yapilan aciklamada, Tugay’a bagli birligin, Gazze’nin dogu sinirindaki Et-Tuffah Mahallesi’nden Israil sinirina sizdigi belirtildi. Birligin “sifir noktasi”nda gerceklestirdigi operasyonda, 8 Israil askerinin olduruldugu kaydedildi.

Operasyonda ayrica Israil askeri aracinin “RPG roketiyle” vurularak imha edildigi aktarildi.

BEN GURION HAVALIMANI VURULDU

Soz konusu aciklamada ayrica Israil’in baskenti Tel Aviv‘de bulunan Ben Gurion Havalimani’nin, “M75 fuzeleri”yle vuruldugu, Netivot kentine de 5 “Grad” fuzesi atildigi duyuruldu.

Israil tarafindan ise sinir operasyonu ve fuze saldirilarina iliskin henuz herhangi bir aciklama yapilmadi.
Ote yandan Israil’de yayimlanan Yedioth Ahronot gazetesi, Kizil Davut Yildizi Kurumu’na dayandirdigi haberinde, Gazze‘den baskent Tel Aviv’e atilan fuzeler nedeniyle 9 kisinin yaralandigini yazdi.

AA

.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 312 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.