Kanada’da deprem

Kanada’nin Calgary kentinde 4.1 siddetinde deprem meydan geldi.

301804

Kanada Ulusal Kaynaklar Merkezi’nden yapilan aciklamada, depremin Edmonton ile Calgary kentlerinin arasinda ve Red Deer bolgesinin batisinda hissedildigi bildirildi. Depremde olen ya da yaralanan olmadigi, maddi hasarin olusmadigi aciklandi.

Bolgede 500 eve hizmet veren bir dogalgaz merkezinin, deprem sonrasi guvenlik nedeniyle kapatildigi, gaz sizintisi olup olmadigina iliskin kontrollerin tamamlanmasinin ardindan merkezin hizmete alinacagi bildirildi.

Kanada Jeolojik Arastirmalar Merkezi, Alberta’nin depremin nadir goruldugu bir eyalet olmasina karsin, yasanan sarsintinin normal oldugunu duyurdu.

Kaynak:TrtHaber

 

Sohbet Etmek için TIKLAYINIZ.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 422 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.