Kadınları Etkilemenin Başlıca Yolları ve Kuralları

Kadınları Etkilemenin Püf Noktaları

Kadınları Etkilemenin Püf Noktaları

Erkeklerin En büyük zaafları Yaradılış Gereği bayanlardır. Bir Erkek hayatı boyunca mutlaka en az bir bayanı etkileme çabası içerisine girmiştir.

Kadınları Etkilemenin bir çok püf noktası olsada belli başlı olanları Sizlerle paylaşmak istiyoruz.Aslına Bakarsanız Bir Bayanı Etkilemenin Yolu Öncelikle Karakter Analizini iyi Yapmaktan Geçmektedir. MeseLa Siz Mutaassıp Bir Bayana CinseL Objeler iLe Yakınlaşmaya Çalışırsanız Bu Tamamen Ters Tepki Yaratacaktır.

  • 1)-Kadınlar Kendilerini Güldüren Erkeklerden Hoşlanır Kalıbı Tamamen Yanlıştır. Komiklik ve Espri Yapma Alışkanlığı Bir Noktaya Kadar Oldukca Hoş Gözüküyor oLsada, Bir Noktadan Sonra Artık iş Laçkalığıa Dönüşmektedir. Dolayısı ile de Bayanların Geneli Bu Durumdan Hoşlanmaz ve Haz Etmezler. Siz Espri ve Komiklik YeteneğinizLe GüzeL Sohbet Çevirdiğinizi Düşünürken, Karşınızdaki Bayanı Oldukca Bunaltıyor oLabilirsiniz. Herşeyde Olduğu Gibi Espri Yapmanında Çoğu zarar, Azı Karardır. Lakin Burda Belirtmek iSterim ki Bayanlara Karşı Yaptığınız Esprilerin ve Şakaların Tamamı Zeka ve Akıl Dolu oLmalıdır. Aksi Taktirde Yaptığınız Her Şaka Size Eksi Puan Olarak Geri Döner.
  • 2)-SanaL Platformlarda Sohbet Ederken Chat Yaparken Hiç Tanımadığınız insanlarla Sohbet Ettiğinizi UnutmamaLısınız. Sohbet Odaları ve Chat Sitelerinde Yaptığınız Sohbetlerin Hiçbirini ve Hiçbir Şeklini Gerçek hayatınızdaki bayanlara Uygulamayınız. Çünkü SanaL Platformlarda Sohbet Ederken Sırf Konu oLsun ve Muhabbet Uzasın Diyerek Gereksiz Uzattığınız Sohbetleriniz ReaL Yaşamınızdaki Kadınlar Tarafından Tamamen Gereksizlik oLarak Algılanacak ve Sizinle Birkez Daha Bir Ortamda Yanlız Kalmak iStemeyecektir.
  • 3)-Erkeklerin bayanlar iLe Sohbetlerinde En ÖnemLi Nokta, Konuşmak Yerine Konuşturmak oLmalıdır.Tüm Dünyada Kabul Gören Bir Yaklaşım, Bayanların Konuşmayı ve Anlatmayı Çok Seven insanlar Olduğu Yönündedir, Ki bunu çevremizde de Görmek Mümkündür. Tam da Bu Sebepden Etkilemek iStediğiniz Bayan’ın Konuşmasını ve Sürekli oLarak SizinLe iLetişim Kurmasına Sebep oLacak Konular Açmalı ve Saptamalar Yapmalısınız.
  • 4)-Kadınların Sohbetlerini iyi Takip EtmeLi ve SizinLe Konuşurken Hassas Noktaları YakalamaLısınız. Örneğin bir Kadın Size Sürekli oLarak izLediği Filmleri Anlatıyor ise Öncelikle Yapmanız Gereken Tespit Kadının Film izLemeyi Çok Sevdiğini Algılamaktır. BununLa Bitiyor mu ? Tabiki Hayır. Sonrasında Sohbet iÇerisinden Hangi Tür Filmleri Sevdiğini Yakalamak Durumundasınız. Bunuda Öğrendikden Sonra, O Anda Vizyonda Olup bayanın Sevdiği türe En Yakın Filmi Bulup, Birlikde izLemek iStediğinizi Söyleyerek iLk Golü Atmış oLursunuz 🙂
  • 5)-Bir Bayana Asla Askerlik Anılarınızdan veya ArkadaşlarınızLa Yaptığınız Manyakca icraatlerinizden Bahsetmeyin. Metabolizma Gereğidirki Bayanların En Sevmediği Şeyler Bunlardır. Hoşlananda oLabilir Lakin GeneLde Hoşlanmazlar.Bunlar Yerine Daha Çok Bilginizin ve Zekanızın Çok yüksek Seviyelerde Olduğunu Gösterecek Söyleler ve Konulara Girin. Bilmediğiniz Konularla iLgili Hiçbir Şekilde Biliyormuş Gibi Davranmayın.
  • 6)-Bir Bayanı Etkilemenin En ÖnemLi yollarından Birtaneside Onun Yanında üstün Durmakdır. Üstün durmakdan Kastımız, Ondan Bir Adım Önde Olmak Demekdir. Bir Kadın Doğası Gereği Erkeği Sürekli oLarak Tabiri Caizse Gömmek iSter ve Bunda Yüzde 90 Başarılı Olur. Eğer Kadını Etkilemek iStiyorsanız Kesinlikle Yüzde 10 Luk Kısımın içerisinde oLmanız Gerekmektedir. Herhangi Bir Sohbet Esnasında Kadının Sizi Gömmesine izin VermemekLe Birlikde Lafı Tamamen Tersine Çevirip Golü Sizin Atmanız Gerekir. Kırılır Küser Gider Diye asLa Korkmayın, Çünkü Kadın Bu Durumdan GeneL oLarak Memnun Olur. Kadının Doğasında Erkeği Bir adım Önde Görmek iSteme içgüdüsü Vardır.
  • 7)-Kadını Etkilemek iStediğinizi Kesinlikle Belli Etmeyin. CooL Duruşunuzu Hiçbirzaman Bozmayın. Bulunduğunuz Ortamda Kadının Her türlü ihtiyacını Karşılamaya Kalkmayın. MeseLa Peçeteye Uzandı, Siz Uzanıp Alıp Kadına Uzatmayın. Bunlar Basit Gibi Görünsede ÖnemLi Ayrıntılardır. Kadın Vıcık Vıcık Erkeklerden Hoşlanmaz.Sürekli Sakin ve Ciddi Duruşunuzu Bozmayın. Biz Bunları Söylerken Bahsettiğimiz Ağır Abi Takılmak Değildir. Kadınlar Ağır Abi Yada Aşırı Maço Tiplerden Hoşlanmazlar Çünkü Kendisine Zarar Vereceğini Düşünürler. Hafif Meşrep Maçoluk Herzaman iyidir. Ama AsLa iLeri Gitmemek Kaydı iLe Olmak Durumundadır.
  • 8)-Ani ve Beklenmedik Ataklar Kadınları Herzaman Mutlu Etmektedir. Dolayısı iLe Aniden Yapılacak uFak Tefek Süprizler Kadını Mutlu Eder. Ancak bilmeniz Gereken Ayrıntı, Yaptığınız Süprizin pLanlandığını asLa Ona Hissettirmemektir.
  • 9)-Kadın Doğallıkdan Hoşlanır. Bir Kadını Etkilemek için Olduğunuzdan Farklı Gözükme, Olduğunuz Gibi diiLde Olmak iStediğiniz Gibi Bir insan oLmayın. Kendiniz Gibi Konuşun, Kendi Düşüncelerinizi ve Kendi Doğrularınızı Paylaşın. Kadının Her Düşüncesine Kesinlikle Katılmayın. Onun Düşündüklerinin ve Fikirlerinin Yanında Kendi Düşüncelerinizide Ekleyin. Yada Onaylamadığınız Bir Düşüncesi Olduğunda Gerekçesi iLe Birlikde Neden Onaylamadığınızı Hoş Bir Dille Anlatın. Eğer Kadın Birtakım Değer Yargılarının Doğrularını Sizden Öğrenmeye Başlarsa, Bu Bayanın Sizden Etkilenmesi Anlamına Gelir.
  • 10)-Kadınları Etkilemeye Yol Açan En Büyük Etkenlerden Birtanesi Giyim Kuşam ve Bakımdır. Bir Bayan Evden Çıkmadan Evvel Makyaj Giyim ve Temizlik Konusunda Çok FazLa Zaman Harcadığından Dolayı, Erkekdende Aynı Özeni Beklemektedir. Erkekler GeneLde Kara düzen Bir hayat Sürdürdükleri için GeneLi Bu Durumu Çok FazLa ßilmez, bilsede Önemsemez.Kadını Etkileyen en büyük kavramlardan birisi olan temizlik giyim kuşam olduğunu söyledik. Kadına Göre Erkek öncelikle eli yüzü dişi tırnağı iLe Temiz oLmak Durumundadır. Saçı Başı Düzgün oLmaLıdır. Kıyafet Seçimi ve Kombini iyi Olmak Zorundadır. Aksi Takdirde Maça 1-0 Yenik Başlamış oLursunuz. Yapılan Araştırmalara Göre Erkeklerin Bayanlar Karşısındaki En Çok Hezimete uğradıkları Konu Kıyafet Konusudur.

Bu Anlattıklarımızı Uygularsanız Bir Bayanı Kesinlikle Etkilemiş oLacaksınız. Ancak Yazımızın En Başında Söylediğimiz Gibi, Bayanları Etkilemenin Öncelikle En Temel Konusu Karakter AnaLizi Yapmak ve Karşımızdaki Bayanın Doğrularını Yanlışlarınız Önemsediklerini Sevdiklerini ve GörüşLerini Düşüncelerini iyi anaLiz Etmek Gerekmektedir. Aksi Takdirde Düşüncelerine Göre Tersi HareketLer ve Tutumlar Sergilemek, Etkilemekden Çok Nefrete Dönüştürür. 🙂

Etiketler:

Bu yazı toplamda 1141 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.