Kadınlara verilen Özel Cinsellik Tavsiyeleri nelerdir?

erkeklerin-seks-dusunceleri

Erkekler, konu seks olunca, sandığınızdan çok daha farklı düşüncelere sahiptirler. Cinsellik onlar için partnerleri ile yakınlaşmak, onu mutlu etmek ve hayatı kutlamak anlamına gelir.

Hadi hep beraber erkeklerin bakış açısından cinselliğe bir göz atalım ve kendimize cinsellik ile ilgili notlar alalım.

Övgüye tepki verirler

Erkeklerin seks sırasında erotizme fazlasıyla kapıldıkları ve bu nedenle dış dünyayla bağlantılarını kestikleri düşünülür ama bu doğru değildir. Erkekler de tıpkı bizler gibi güzel sözcüklere, övgülere olumlu tepkiler verirler. Partnerinize yatak odasına geçmeden önce (ona ne kadar seksi göründüğünü söyleyebilirsiniz) ya da yatak odasındayken (çıplakken ne kadar hoşunuza gittiğini söyleyebilirsiniz) güzel sözler söyleyin. Hoşunuza giden hareketleri ve davranışları belirtin ve onu mutlu edin.

Seksi seks için takdir ederler

Erkekler partnerlerinin seksten hoşlanmasını severler. Bunu kişisel olarak alırlar ve seks, erkekler için kadına hükmetmek değil kadını büyülemek için bir araçtır. Kısacası, ona sizi büyülemesi için fırsat verin.

Sadece penislerinden ibaret değildirler

Bütün dikkati çeken ”o” olsa da erkeklerin pek çok erojen bölgesi vardır. Göğüs bölgesi, baldırların iç kısmı ve yüz bu bölgelerden sadece bazılarıdır. Ayrıca size bir de sır verelim; bir erkeğin testislerini tutmanız, onu gerçekten de tahrik edebilir.

Fantazilerden hoşlanırlar

Erkekler fantazilerini paylaşmaktan hoşlanırlar ama partnerlerinin ne tepki vereceğinden korkarlar. Fantazilerden hoşlanıyor ve bu konuda onunla konuşabilmek mi istiyorsunuz? Öncelikle ona, onu yargılamayacağınızı söyleyin. Sonra bir kutuya her ikiniz de fantazilerinizi yazıp atın ve istediğiniz bir anda bu kutudan kağıtları çekip, okuyun. İkinizin de ilgisini çeken fantazileri gerçekleştirin.

Konuşmanız erkeklerin hoşuna gider

Seks sırasında konuşmak erkekleri tahrik eder. Nasıl konuşmanız gerektiğine gelince, seksi, ahlaksız ve kışkırtıcı olun! Yatakta söylediğiniz seksi sözcükler onu bir gladyatöre çevirecektir.

Dürüstlüğe ihtiyaç duyarlar

Seks, kimi zaman ilişkinin stresini alır ama kimi zaman da ilişkiye stres katar. Eğer sizin, cinselliğiniz ile ilgili, kafanıza takılan sorunlarınız varsa, bunu partnerinizle paylaşın. Sorunları anlatmaktan kaçınmanız sadece onların büyümesine sebep olur.

Sekse daima ihtiyaç duyarlar ama bizim düşündüğümüz sebeplerle değil

Erkekler cinsel açıdan doyumsuz olarak bilinirler ama biz kadınlar bu konuyu bir kez daha düşünmeliyiz. Erkekler seksi bir kutlama gibi görürler. Siz de bunu bir kutlama gibi görmeye çalışın. Eğer göremiyorsanız, sağlık açısından faydalarını düşünün; orgazm olmakoksitosin salgılamanıza neden olur, bu hormonun bir diğer adı da ”bağ kurma’’ hormonudur ve bu hormon çiftleri birbirlerine daha çok yakınlaştırır. Ayrıca stres ve gerginliği alır, tansiyonu düzenler ve iyileşmeleri hızlandırır.

 

Kısacası bayanlar, cinsellik gerçekten de her açıdan faydalı ve eğlencelidir. Bunun tadını mümkün olduğunca çok çıkartmalısınız!

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 498 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.