Izmir’de Karakola Teslim oLan Adan Şok Etti.

Teslim oLdu, Şok Etti

Teslim oLdu, Şok Etti

Polis Memurlarını Şok Eden oLay Bugün İzmirde Yaşandı.Kız Kardeşini Taciz Etti Gerekçesi iLe Öldürdüğü Kişiyi 5 Gün Arabasının Bagajında Sakladığını Söyledi.

6 Mayıs Tarihinde ikiçeşmelik’de Tartışarak Öldürdüğünü itaraf Ettiği 36 Yaşındaki K.K için TorbaLı Emniyet Müdürlüğüne Gelerek Cinayeti işLediğini Söyleyerek Teslim Oldu.

Öldürdükden Sonra K.K nın Cesedini 5 Gün Boyunca Arabasının Bagajında Sakladığını, Ceset Kokmaya Başlayınca Ayrancılar Mahallesinde Ormanlık alana Attığını Söyledi. K.K nın 37 Yerinden Bıçaklanarak Öldürüldüğü oLayda Suç Aletinide Denize Attığını itiraf Eden Şahıs, Bu Cinayeti K.K nın Kız Kardeşini Taciz Ettiği iddaasıyLa işLediği Alınan ifadeler Doğrultusunda Tespit Edildi.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 393 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.