Israil’in Gazze’ye Saldirilarinin Protesto Edilmesi

Israil’in Gazze’ye yonelik saldirilari New York’ta bulunan Birlesmis Milletler (BM) onunde protesto edildi.

flas_617x324

Eylem ogle saatlerinden itibaren BM’ye yaklasIk 3 kilometre mesafedeki CNN binasi yakinlarinda basladi. Polisin yogun guvenlik onlemi aldigi yuruyuste gostericiler sloganlar atarak, CNN onunden BM Genel Merkezi karsisindaki Dag Hammarskjold Parki’na kadar yurudu. Hazirlanan platform uzerinden yapilan konusmalari dinleyen gostericiler, “Ozgur Gazze”, “Israil: Irkcilik ve Soykirim” yazili pankartlar tasidi.

“Ozgur Filistin, Ozgur Gazze”, “Isgal suctur”, “Israil’e artik suc islemesi icin para yok” ve “Cok yasa Gazze” seklinde sloganlar atan gostericilere ABD’li unlu ogretim gorevlisi ve aktivist Dr. Cornel West de destek verdi. Yakasina Filistin bayragi renklerinde kurdele baglayan West, gosteri ve yuruyus boyunca Gazze halkina olan destegini dile getirdi.

Gostericiler daha sonra dagildi. – New York

Kaynak:Haberler

 

Sohbet Etmek İçin TIKLAYINIZ.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 443 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.