“İsrail bedelini ağır öder”

Hamas, İsrail’in başlattığı harekatın bedelini ağır ödeyeceğini belirtti.

“İsrail bedelini ağır öder”

Hamas sozcusu Fehmi Berhum, “Siyonist isgalci, Gazze’ye yonelik kara harekatinin bedelini agir oder. Hamas karsilik vermeye hazirdir” dedi.

Hamas Sozcusu Berhum, yaptigi aciklamada, Israil Basbakani Binyamin Netanyahu‘nun, Gazze’den Israil’e uzanan tunellerin vurulmasi amaciyla kara harekati baslatma emri vermesini, “sonuclari hesaplanmadan atilmis bir adim” olarak nitelendirdi.

Sozcu Berhum, “Isgalci Israil, Gazze‘ye yonelik kara harekatinin bedelini agir oder. Hamas, Filistin topraklarina giren Israil ordusuna karsilik vermeye hazirdir. Netanyahu’nun kara harekati emri, sonuclari hesaplanmadan atilmis bir adimdir” diye konustu.

Ote yandan Halk Direnis Komitesi’nin askeri kanadi Nasir Selahaddin Tugaylari tarafindan yapilan aciklamada, “Kara harekati, Filistin direnisinin ilk turunda Israil’in basarisizliginin delilidir. Israil’i hezimete ugratmaya kadiriz” ifadesine yer verildi.

Israil Basbakanlik Sozcusu Ofir Gendelman, Basbakan Binyamin Netanyahu’nun, Israil ordusuna, Gazze’den Israil’e uzanan tunellerin vurulmasi amaciyla kara harekati baslatilmasi emrini verdigini aciklamisti. Israil ordusuna ait zirhli arac ve tanklar Gazze’nin Beyt Lahya kentine girmis, ordu ile Filistinli silahli gruplar arasinda catismalar baslamisti.

 

Kaynak:TRThaber

Etiketler:

Bu yazı toplamda 319 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.