IŞİD Rehineleri Nasıl Sakinleştiriyor.

IŞİD

IŞİD in infaz ettiği rehinelerin, Öldürüldükleri sırada çok rahat ve sakin görünmesinin nedeni öğrenildi. IŞİD in elinden kaçan IŞİD örgüt üyesi anlattı;

Tüm Esirlere Defalarca Prova yaptırıldığı öğrenildi.Esirler defalarca infaz provalarına maruz kaldıkları için, infaz edildikleri andaki sakin tutumları, bunun yine bir prova olduğunu düşünmeleri olduğunu bildirdi.

Saleh LakapLı Sığınmacı IŞİD üyesi, Kendisinin Cihatcı Olduğunu iddaa eden John Rumuzlu Muhammed Emwazi nin Yanında Rehineleri Sakinleştirm görevinde olduğunu söyledi.Emwazi Örgütün içinde yabancı rehineleri öldürmekden sorumlu.Bu zamana Kadar Çekilen videolardan bazılarında aktif rol oynadığını anlatan Saleh,Kendisininde infaza götürülen rehineleri ” Korkmayın, üLkelerinizin Suriyeye Saldırmamaları için Mesaj Yolluyacağız, Sizlere Bişey Yapmayacağız, Siz Bizim Misafirimizsiniz ” Diyerek Tutsakları Sakinleştirdiğini anlattı.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 441 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    19 Mart 2015 at 21:51

    YA BUNLARIN HESAPI RABBİM GUNU GELDGİNDE KIYAMMET KAPDUGUNDA NASIL IZDIRAP BEKLİYOR HİÇ KİMSE BİLEMEZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.