İran’lı gençler nasıl flört eder..

BBhdotk[1]

İran gerek sosyal hayatı gerekse sert kanun ve kurallarıyla tüm dünyanın dikkatini çeken bir ülke olmuştur.Peki böyle bir ülkede flört etmek bile yasakken hatta para cezası, hapis ve işkenceyle cezalandırılmalarına rağmen gençler nasıl flört ediyor.Bu kadar ağır cezalara rağmen gençler karşı cinsle etkileşime girmekten çekinmiyor.Hatta kendilerine has yöntemleri bile olan geçlerin Sosyal yaşam dediklerinde akıllarına ilk gelen caddeler oluyor.İran’lı gençlerin açıkça flört edebildikleri tek yer caddeler oluyor.Otomobil camlarından telefon numaraları vererek haberleşmeye çalışıyorlar.İranda her yerde muhabirler dolaştığından söz edilince güvende çok önemli bir durum olmuş durumda.Kendi aralarında evlerde partiler düzenleyen kişilerin ve ev sahibinin size güvenmesi bu partiye katılabilmeniz için çok önemli bir şart.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 450 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.