İntihar Videosu Gündemi Sarstı…

images[2]

Facebook hesabına bir intihar videosu yükleyen 37 yaşında ki Mehmet Pişkin ailesini ve sevenlerini hüzüne boğdu.Saat 08.00 sıralarında Facebook ta paylaştığı intihar videosunu gören Pişkin’in çalışma arkadaşları,durumu polise bildirdi.Pişkin’in bulunduğu yere giden polis ekipleri Pişkin’in cansız bedeniyle karşılaştı.Kendini asarak hayatına son veren Mehmet Pişkin’in cesedi üzerinde yapılan incelemelerin ardından ceset ,Adli Tıp Kurum Morgu’na götürüldü.

Uzun zamandır bunalımda olan Mehmet Pişkin’in 8 ay önce kız arkadaşından ayrıldığı,ve çevresine intihar edeceğini anlattığı söyleniyor.Videosunda bir süredir intihar fikri üzerinde düşündüğünü,ve hayata dair motivasyonunu kaybettiğini anlatıyor.

Vasiyetinde gömülmek istemediğini dile getiren Pişkin Allah’a inanmıyorum ve hiç bir dini inanca mensup değilim bu nedenle bedenimi kadavra yapsınlar ,araştıralarda kullanılsın ,çocuklar iskeletimle oynasınlar, olmadı balıklara atsınlar, kesinlikle mezar istemiyorum dedi.

Mehmet Pişkin, EllaFitzgerald’ın ”Every time we say good bye ” adlı şarkıya Şarap ve sigarayla eşlik ederken ,görüntünün sonunda herkeze veda ediyor.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 517 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.