İnce: Türkiye batmış Numan Kurtulmuş

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, gündeme ilişkin değerlendirmelerinde hükümete yönelik sert eleştirilerde bulundu.

“YOKSA SAPANLA MI DÜŞÜRDÜLER”
“Uçağımız düştü mü, düşürüldü mü? Düşürüldüyse neyle düşürüldü. Füzeyle mi düşürüldü? Yoksa Bülent Arınç’ın icat ettiği füze benzeri bir aygıtla mı düşürüldü? Uçaksavarla mı düşürüldü? Yoksa sapanla mı düşürüldü?” sorularını yönelten İnce, şöyle dedi: “Neden birbiriyle çelişen açıklamalar yapılıyor? Kim çark ediyor? Genelkurmay Başkanı mı doğruyu söylüyor? Başbakan mı doğruyu söylüyor? Yoksa ‘düşişleri’ bakanı Sayın Davutoğlu mu doğruyu söylüyor? Başbakan’ın üslubuyla sesleniyorum: ‘Ey Başbakan sen delikanlıysan çık bunun hesabını ver, bunları açıkla’ diyorum.”

Etiketler:

Bu yazı toplamda 316 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.