İhtiyar heyeti kararıyla tecavüz

Hindistan’in dogusundaki Jharkhand eyaletindeki bir koyde bu kez bir adam, evine girip karisina tecavuz girisiminde bulunan adamin 14 yasindaki kiz kardesine tecavuz etti.

Adam gecey arisi karisina tecavuze kalkisan saldirgani once doverek disari atti. Ertesi gun ise tecavuz girisimini koyun ihtiyar heyetine anlatti. Heyetse akillara durgunluk verecek bir karara imza atti. Misilleme olarak, karisina cinsel saldirida bulunan adamin kiz kardesine tecavuze karar verdi.

Ihtiyat heyetinin onayiyla karisi saldiriya ugrayan adam 14 yasindaki kiza tecavuz etti. Korkunc olayin ortaya cikmasinin ardindan ihtiyar heyeti baskani, tecavuzcu koca ve tecavuzcunun esine cinsel saldirida bulunan saldirgan gozaltina alindi.

Olayda en buyuk zarari ise 14 yasindaki kiz gordu. Kizin annesi, heyet uyelerine ve koylulere bunu yapmamalari icin yalvardigini yine de kimsenin kendisini dinlemedigini soyledi.

Milliyet
ihtiyar-heyeti-karariyla-tecavuz-4567180
 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 454 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.