Hükümetten idam açıklaması geldi

acıklma

Özgecan’ın katledilmesinin ardından yeniden gündeme gelen idam tartışmalarıyla ilgili AB Bakanı Volkan Bozkır açıklama yaptı.

AB Bakanı Volkan Bozkır, Özgecan Aslan’ın vahşi bir şekilde katledilmesinin ardından yeniden tartışılmaya başlanan idam cezasının gündemlerinde olmadığını söyledi.

AB Bakanı Volkan Bozkır, Mersin’de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın vahşi bir şekilde öldürülmesinin ardından yeniden gündeme gelen idam tartışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Bakan Volkan Bozkır, idam cezasının gündemde olmadığını söyledi.

Bozkır, “Ağırlaştırılmış müebbet hapis idamdan çok daha etkili bir önlemdir. Hücrede tek başına utanç içinde çok daha fazla acı çekerek cezasını yaşamaktadır. “İdam cezası Türkiye’nin gündeminde şu anda yoktur” dedi.

 

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 407 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    19 Mart 2015 at 22:05

    İDAM CEZASI HERYERDE KAKMALI İDAM EDLİEN MAHKUMLAR KURTULUŞU OLAYOR BIRAKIN ÖMUR BOYU YATSIN ECELİNDEN OLSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.