Heyecanlandiran tarih!

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakani Fikri IsIk, yerli otomobil uretiminde Turkiye’nin yol haritasini acikladi.

Heyecanlandıran tarih!

Onumuzdeki 6 yilin cok kiymetli oldugunu belirten IsIk, “2020 yilindan once yerli otomobil markamizi uretip hayata gecirmis olacagiz” dedi. Bakan IsIk’in konuyla ilgili aciklamasi soyle; Bu alan surekli AR-GE yapilmasi gereken bir alan. Diyoruz ki bu alanin sorumlusu TUBITAK olacak. TUBITAK’ta bir elektrikli otomobil AR-GE merkezini kuracagiz, burada yapilan AR-GE surekli ticarileserek uretime aktarilacak, bizim uretecegimiz yerli marka ve ureticilerinin AR –GE’sine TUBITAK olarak biz ciddi lojistik destek saglayacagiz. Bunlarin hepsinin stratejisini olusturduk, yol haritamizi belirledik. Ilk adimi da atiyoruz. Hedefimiz 2020’den once yollarimiza bir Turk markasini cikarmak. Bununla ilgili dunyadaki gelismeleri yakindan takip ediyoruz.

 

Kaynak:PramitHaber

Etiketler:

Bu yazı toplamda 396 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.