Helin Avşar Canlı Yayında Rezil Oldu

Okan Bayülgen’nin Medya Kralı programına konuk olan Helin Avşar canlı yayında kendi şarkısını unuttu.
Ekranların sevilen eğlence programı Medya Kralı yine ilgi çekici bir bölümle ekrana geldi. Okan Bayülgen’in göz dolduran performansıyla canlı yayınlanan programda Helin Avşar’ın kendi şarkısını hatırlayamaması geceye damga vurdu.

KENDİ ŞARKISINI HATIRLAYAMADI

Ünlü şovmen Okan Bayülgen, programa telefonla bağlanan bir izleyiciye Helin Avşar’ın şarkısının adını sordu. Bayülgen, izleyicinin yanlış cevap vermesi üzerine Helin’den şarkıyı söylemesini isteyince olan oldu. Helin Avşar, “Kız Gibi Oğlanlar” ismindeki ilk ve tek şarkısını hatırlayamayarak canlı yayında rezil oldu.

Programı hazırlayıp sunan Bayülgen de fırsattan istifade Helin Avşar’la uzun süre uğraştı.

Geçtiğimiz yıl da Türkiye gündemini sallayan ‘çılgın proje’ sorusu Helin Avşar’ı zor durumda bırakmıştı. Başbakan’ın açıkladığı dönemde oldukça ses getiren “Kanal İstanbul’ projesini bilmediğini ve ‘çılgın projenin’ üçüncü köprü olabileceğini söyleyen ünlü isim Helin Avşar, canlı yayında Okan Bayülgen tarafından dalga geçildiği gibi magazin gündeminin de bir numaralı hedefi haline gelmişti.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 440 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.