Güzel Oyuncu Tuba Büyüküstüne 21 ülkeden 50 metrelik mektup geldi

tuba büyüküstün

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün 21 ülkedeki hayranları, oyuncunun 33. yaş günü için spriz bir hediye olarak  50 metre uzunluğunda bir mektup hazırlıyor. Mektup, 5 Temmuz’da sanatçıya teslim edilecektir.

Tuba Büyüküstün’ün 21 ülkedeki hayranları, sanatçının Temmuz ayındaki doğum gününde teslim etmek üzere kutlama mesajlarının yer aldığı 50 metre uzunluğundaki rulo şeklindeki mektup için kolları sıvadılar. Geçen ay Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ü sette ziyaret ederek yazıların yanı sıra şiir ve çizimlerden oluşan ‘Koşulsuz Sevgi’ adını verdikleri ‘Kişiye özel’ tek baskı kitabı teslim eden hayranları ‘Dünyanın en uzun mektuplarından biri’ için başlattıkları kampanyaya ağırlık verdiler.

İnternet üzerinden örgütlenen hayranları, Tuba Büyüküstün’ün Facebook sayfasını beğenenlerin sayısından esinlenilerek ‘4 milyon insan tek sevgi’ adını verdikleri kampanyada önümüzdeki 5 Temmuz’da 33’üncü yaşını kutlayacak Tuba Büyüküstün’e teslim edilmek üzere çalışmaya başlattılar.Almanya’dan başlatılan kampanyada, 50 metre uzunluğundaki rulo, Tuba Büyüküstün hayranlarının internet üzerinden örgütlü olduğu ülkelerdeki hayran temsilcilerine sırasıyla gönderiliyor. Mesajların yazıldığı rulo sırasıyla Almanya, Fas, Kanada, Amerika, Azerbaycan ve son olarak belirlenen Gürcistan’da belirlenen isimlere ulaştırıldığı da öğrenildi.Ünlü Oyuncunun da  heyecanlı oldugu ve  mektubu  teslim alacağı günü iple çektiği öğrenildi.

 

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 421 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    19 Mart 2015 at 21:13

    bunun nersi guzelki ancak erkeklaer artislik yapar buda kadınların artisi gıcıkkkkk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.