Güzel Oyuncu Hande Ataizi’den şok karar!

Geçtiğimiz aylarda oğlu Leon’u kucağına alan ünlü sunucu birkaç yıl sonra yurtdışına yerleşeceğini söyledi.

Ünlü sunucu ve oyuncu  Hande Ataizi TV8 ekranında yayınlanan Pazar Magazin’e çok özel açıklamalar yaptı.

Bir organizasyon için Antalya’ya gelen Ataizi oğlu Leon’u İstanbul’da bıraktı. “Şimdiden kokusunu özledim” diyen Ataizi, “İki saat uyuduğu zaman bile özlüyorum çok enteresan bir duygu” diye konuştu.

Türkiye’den gidiyor

Çocuk doğduktan sonra radikal kararlar aldığını söyleyen Hande Ataizi, “Belkide burda yaşamayabiliriz. Çocukların psikolojileri de bozuluyor. Çocuğumun kameralar karşısında ergenliğini yaşamasını istemem.” diye konuşarak şok kararını paylaştı.

1_5234310305312f964d03fd

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 372 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.