Göz Seyirmesinin Nedenleri

 

Göz Seyirmesi ve Nedenleri

Goz seyirmesi goz kapaginin kendi kendine istemsiz bir haldir kendi kendine titresmesi durumudur ve bu titreme durumu goz kirpma olayindan bagimsiz ve farklidir.

Goz seyirmesinin nedenleri nelerdir ve hangilerdir;

Goz seyirmesinin en onemli 3 nedeni vardir bunlar:

1. Yorgunluk-Uykusuzluk,

2. Stres ve

3. Kafeindir.

Ayrica bu 3 neden haricinde bilgisayar kullanimi ve parlak isIklar da uyarici olabilir.

Goz Seyirmesi tedavi yontemleri,goz seyirmesi tedavi, yollari:

Hastalarimizin uyku ve dinlenme saatlerine dikkat etmesi, stresli yasamdan uzak durmasi, bilgisayar kullanimini azaltmasi, evlerinde yumusak ve parlak olmayan aydinlatmalar kullanmasi ve kahveyi kesmesi onlara yardimci olabilir. Ayrica geceleri goz kapagina nemlendirici surup hafif hafif kapak cildini yuz kemigine dogru bastirarak masaj yapmalari da faydali olabilir.

Tum bu konulari uygulamadiniz ve halen goz seyirmesi devam ediyor ise

1. ciddi goz seyirmesi devam ederse ve gittikce siddetlenirse.

2. yuzun diger bolumlerinde kasilmalar da birlikte olursa.

3. o gozde sislik, kizariklik veya capaklanma varsa.

4. seyirme goz kirpistirma yani gozu tamamen kapatan bir sekil alirsa,.

5. goz kapaginda dusukluk olursa, mutlaka goz doktoruna basvurmalari gerekir

Etiketler:

Bu yazı toplamda 633 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.