Mobil Sohbet

.

Gizem Memiç Kimdir? Survivor Gizem Memiç Biyografisi

Gizem Memiç Biyografisi

Kimdir Gizem Memiç

Survivor 2016 Yarışma Programında, Gönüllüler Takımında Hem Güzelliği, Hemde Oyunlardaki Başarısı ile Göz Dolduran Gizem Memiç iLe iLgili Hertürlü bilgiye bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Gizem Memiç,

6 Mayıs 1990 Ankara doğumlu olan Gizem Memiç; 1 Nisan 2010 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında kraliçe olmuştur. Bilkent Üniversitesi’nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı eğitimi alan Gizem Memiç; Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması’nda da ülkemizi temsil etmiştir.

Miss Turkey 2010 güzellik kraliçesi unvanına sahip olan Gizem Memiç; Amerika’da Carl’s Jr. Restaurant’ın ve bu şirketin ortağı olan Hardee’s Restaurantları ile ilgili bir reklam filminde rol alan kraliçe Memiç; Turkey kelimesinin İngilizce karşılığı olan Hindi sözcüğünü gönderme yapan bir sandviç tanıtım filmi çekmesi ve bikini ile podyumda yürüyerek dikkat çekici bir mesaj vermiştir.

Çin’in Sanya kentinde düzenlenen Dünya Güzellik Yarışmasında ülkemizi temsil eden Gizem Memiç;  en iyi olan 40 finalist arasına girmeyi başarmış ve sonrasında en iyi son 20 finalist arasında da yer almıştır. 2016 Survivor Yarışmasında gönüllüler kadrosunda yer alacak olan Miss Turkey güzeli Gizem Memiç; zorlu bir mücadele içeren ve açlıkla ve zor oyunlarla baş etme yarışında bakalım galip gelebilecek mi?

Survivor Yarışmasında Oldukça iyi Başarılar Sergileyen Memiç, Yarışma da FinaLe Kalarak Bu Başarısında da, Yarışmada oLduğu Gibi Taç Takmak iStiyor. Yarışma Programında Dominic Cumhuriyetinde Takım Arkadaşları iLe oLan Diyalogları iLe de Göz Dolduran Gizem Memiç Şimdiden Türkiyede En Çok Raiting Alan Yarışma Programı iLe Birlikde En Çok izLenenLer Listesine Girmeyi Başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir