Galatasaray’dan Bruma ve Burak Yılmaz açıklaması

Galatasaray, resmi internet sitesinden yaptigi aciklamayla Burak Yilmaz ve Bruma’nin durumuna aciklik getirdi.

bruma_5

Galatasaray, Bruma’nin sakatligi ile ilgili bir bilgilendirme yapti. Sari-kirmizili kulup, Portekizli oyuncunun sag arka ust adelesinde birinci derece zorlanma oldugunu ve tedavisine Portekiz Milli Takimi ve Galatasaray saglik heyeti tarafindan ‘devam edildigini’ acikladi.

Galatasaray ayrica, Burak Yilmaz’in sakatligi ile ilgili de basinda yer alan bir habere yalanlama gecti.

“BRUMA’NIN TEDAVISINE DEVAM EDILIYOR”
Iste o aciklama;

“Bugun cesitli medya organlarinda oyuncumuz Bruma ile ilgili cikan haberler uzerine, kamuoyunu dogru bilgilendirme geregi dogmustur. Oyuncumuzun sag arka ust adelesinde birinci derece zorlanma mevcuttur. Oyuncumuzun gecen sezon sag dizinden yasadigi sakatlikla ilgisi olmayan bu durumun tedavisi Portekiz Milli Takimi ve takimimiz saglik heyeti tarafindan belirlenen program dahilinde devam etmektedir.

“HAYAL URUNU”
Ayrica Fanatik gazetesinde oyuncumuz Burak Yilmaz ile ilgili bir haber de yanlis bilgi icermektedir. Oyuncumuzun Arsenal macinda sakatlandigi, Erciyes macinda da forma giymesinin sakatligini arttirdigi yonundeki haber tamamen hayal urunudur. Oyuncumuz Kayseri Erciyesspor maci ilk yarisinda ayak bilegi burkularak sakatlanmistir. Konu ile ilgili haber tum basinimizda ve bizzat soz konusu gazetede bir gun once dogru olarak verilmistir. Oyuncularimizla ilgili dogru bilgilendirmeler her zaman oldugu gibi resmi internet sitemizden takip edilebilir.

Kamuoyuna saygiyla duyulur”

 

Kaynak:Kralspor

Etiketler:

Bu yazı toplamda 374 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.