Fransada Yeni Bir Saldırı Daha.

Fransa’nın başkenti olan Paris’te Musevilere ait olduğu paris-te-yeni-saldiri-söylenen bir marketi basan saldırganın en az iki kişiyi öldürdüğü ortaya atıldı.

Son olarak gelen bilgiye göre marketteki saldırganların polisle iletişime geçtiği bilgisi verildi.İddiaya göre 33 yaşındaki Amedy Coulibaliy, polise, “Kim olduğumu biliyorsunuz. Dammartin’daki kuşatma kalkana kadar rehineleri bırakmayacağım” diye bağırdığı söylendi.

BFM Tv kanalı, mağaza içindeki beş kişiyi rehin aldığı tespit edilen saldırganın teslim olması için polisin ikna çalışmalarının devam ettiği bilgisine varıldı.

Saldırganın, polise ”benim kim olduğumu siz biliyorsunuz” dediği öğrenildi. Polis, saldırıyı düzenleyen 33 yaşındaki kişinin kimliğinin Amedi Coulibaly olduğunu açıkladı.

Paris’in doğu kanadında bulunan ve Yahudilere yönelik koşer ürünler satan süpermarkette çocuk ve kadınların bulunduğu 5 kişi rehin alındı. İki kişinin öldüğü, bir yaralının olduğu iddialar arasında… Saldırganın kadın polisi öldüren zanlı olduğu sanılıyor.

Saldırgan Charlie Hebdo Dergisine Saldırı Yaptığı Düşünülen Kouachi Kardeşlerin Serbest Bırakılmalarını polisden talep ettiği bilgisine ulaşıldı.Polisin ikna çabaları hala devam ediyor.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 423 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.