FLAŞ!.. MUAMMER KETENCİ’DEN, ANLAMLI DEFİLE!.. ÜNLÜ MODACININ ENGELLİ ÇOCUKLAR YARARINA GERÇEKLEŞTİRECEĞİ VE PODYUM DÜNYASININ İDDİALI MODELERİNİN KATILACAĞI “UMUT IŞIĞI” ADLI DEFİLE, BU AKŞAM SAAT 21.30’DA BAŞLAYACAK!..

Eğitim ve engelli çocuklar yararına Muammer Ketenci’den “Umut Işığı” defilesi.

Ünlü modacının, engelli çocuklar yararına gerçekleştireceği “Umut Işığı” adlı defile, bu akşam saat 21.30’da başlayacak!..

Küçükçekmece Belediye Nikah Sarayı’nda düzenlenecek olan defileye, podyum dünyasının iddialı modelleri katılacak..

Etiketler:

Bu yazı toplamda 401 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.