FLAŞ!.. HÜRRİYET’İN ÜNLÜ KÖŞE YAZARI ÖMÜR GEDİK, BUGÜNKÜ KÖŞESİNDE “BU İKİ GENCE DİKKAT” DERKEN KİMLERDEN BAHSETTİ?.. İŞTE GEDİK’İN DİKKAT ÇEKEN YAZISI!..

ÖMÜR GEDİK’İN YAZISI;

“Bu iki gence dikkat

Kanaltürk’te Özge Özsağman’ın düzeyli ve akıcı sunumuyla ekranlara gelen Uçankuş programı bence harikalar yaratıyor.

Magazini ve haberi bir arada, farklı bakış açılarıyla, canlı bağlantılarla, hareketli bir kurguyla ekrana getirmek, hem de bunu hafta içi her gece yapmak kolay değil.

Benim konuk olduğum gece Polat Towers’ın içine canlı bağlantı yapıp yangını konuştular, oradan Adnan Polat’ın olduğu yere bağlanıldı ve koca yangında bir kişinin burnunun bile kanamasını engelleyen akıllı bina ile ilgili tüm detaylar ekrana geldi.

Sonra Çeşme’ye Halil Sezai konserine gittiler, sonrasında 50 liralık lahmacun olayının birbirine düşürdüğü gazeteciler konuşuldu.

Kapsamlı ve detaylı bir şekilde.

Bu zor ama başarılı programında ardında pırıl pırıl iki genç adam var; Can Tanrıyar’ın oğulları Oğulcan ve Anılcan.

Baba tarafından zaten işin içindeler, Amerika’da da televizyonculuk okumuşlar.

Hem alaylı hem okullu olmanın avantajını ciddiyet, işlerine olan sevgi, saygı ve bağlılıkla birleştiren ve gece gündüz arı gibi çalışan bu iki genci tebrik ediyorum.”

Etiketler:

Bu yazı toplamda 376 kişi tarafından görüntülendi.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.