FLAŞ!.. GALATASARAY ASBAŞKANI ADNAN ÖZTÜRK, TRANSFERİ YILAN HİKAYESİNE DÖNEN MELO’YLA ÇOK TARTIŞILACAK AÇIKLAMALAR YAPTI: “BENCE MELO’YA İHTİYACIMIZ YOK!..”

Galatasaray taraftarının günlerdir yolunu gözlediği Melo için başkan yardımcısı Adnan Öztürk tartışılacak sözler söyledi.

Öztürk, “Taraftarımız çok istiyor ama bana göre Melo’ya gerek yok” diyerek, yönetimin bu transferle ilgili ezberini de bozdu.

MELO’YA GEREK YOK

Öztürk, yılan hikayesine dönen transfer için şunları söyledi: “Melo’yu taraftarımız çok istiyor, biliyorum. Son kararı da Fatih hoca verecektir ama bana sorarsanız, Melo’ya gerek yok. Çünkü ben futbolcuyu tüm sezon istatistikleriyle değerlendiririm, ne kadar koşmuş, ne kadar fayda sağlamış diye. Melo’dan iyisi varsa, onu takıma kazandırmak daha akıllıca. Dediğim gibi Melo’ya gerek yok, daha iyisini alırız.”

Etiketler:

Bu yazı toplamda 429 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.