FLAŞ!.. AZİZ YILDIRIM’IN 378 GÜNLÜK HASRETİ SONRA ERDİ!.. YILDIRIM, UZUN BİR ARANIN ARDINDAN İLK KEZ KULÜP BİNASINA GİTTİ!.. BAŞKAN YILDIRIM, BU AKŞAMKİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA DA YER ALACAK!.

Fenerbahçe’de saat 18:00’de Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yapılacak yönetim kurulu toplantısında Başkan Aziz Yıldırım da yer alacak.

3 Temmuz 2011 tarihinde başlayan futbolda şike soruşturması kapsamında bir yıl Metris Cezaevi’nde tutuklu kaldıktan sonra 2 Temmuz 2012’de tahliyesine kaar verilen Aziz Yıldırım, 378 gün aradan sonra kulüp binasına gitti.

Yönetim kurulu toplantısına katılacak olan Başkan Yıldırım, özel arabasıyla stadın altından giriş yaptı.

Yönetimin tam kadro katılacağı toplantı öncesi Yıldırım, kulüp personeli tarafından çiceklerle karşılandı.

Bu arada eski yönetici Ali Koç ile başta Büyük Şenol olmak üzere bazı eski futbolcular, şu an kulüp binasında bulunuyor.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 497 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.