Filistin’de acı dinmiyor

a59b7267f22ecdd48629ae4647c0c5ed_k

İsrail’in Gazze’ye düzenlediği saldırılar her geçen gün şiddetini arttırıyor. Gazze’de ise gözyaşı dinmiyor…

583d0eb251e26580c5faa343e44870f8_k

İsrail’in Gazze’ye düzenlediği hava saldırısında sahilde oynayan dört çocuk hayatını kaybetti.

58b33a827cac636e150bc790f790edb1_k

Gazze’de görevini fiili olarak yürüten eski Filistin Hükümeti Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref el Kudra, İsrail’in düzenlediği saldırıda, Gazze sahilinde yaşları dokuz ila 12 arasında değişen dört çocuğun hayatını kaybettiğini belirtti.

0b2a4bbf7b9ddc50a867849772d6edaa_k

 

 

 

İsrail ordusu yaptığı açıklamada, söz konusu sivil can kayıplarına kasten neden olunmadığını, “trajik” olarak nitelenen olayın araştırıldığı belirtti. “İlk belirlemeler, saldırının hedefinde Hamas mensubu teröristlerin olduğunu işaret ediyor” denildi.
 

İsrail Ordusu’nun 7 Temmuz’dan bu yana Gazze’ye düzenlediği saldırılarda 200’un üzerinde sivil hayatını kaybetti…

KAYNAK:HABERTÜRK

Etiketler:

Bu yazı toplamda 419 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.