Favoriler Zorlanıyor !

Dünya Kupası 2018 başladı ancak favori takımların zorlanması dikkat çekiyor.

Bu gün oynanan maçlarda Brazilya, İsviçre berabere kalırken , favorilerden Almanya ise Meksikaya kaybetti.Bir diğer maçta ise Sırbistan , Kosta Rika ‘yı 1-0 ile geçti.

Favori Takımlar zorlanıyor !!!

Dünya Kupası 2018 için ilk maçlarda favori olan takımların zorlandığını görüyoruz.Fransa , Avustralya’yı yendi ama nasıl yendiğini Fransızlara sormak gerekiyor. Bunun yanında dünya yıldızı olarak gösterilen Messili Arjantin’de İzlanda’yı geçemedi ve 1-1 berabere kalmıştı.E grubunda ise Brazilya , İsviçre karşısında zorlandı diyebiliriz.

Maça genel anlamda Brazilya iyi başladı.Coutinho’nun 20.dakikada attığı mükemmel gollede öne geçtiler.Ama korner atışında İsviçre Zuber ile durumu 1-1’e getirdi.

Meksika Dikkat çekti

Meksika bu gün oynanan maçta Almanlara karşı çok iyi bir oyun çıkardı.Takım anlamında iyi başlayan atak oynayan Meksika golü buldu.Ancak 2.yarıda Almanlar daha çok baskı kurmaya çalışsa da Meksika yenmeyi başardı.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 472 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.