FAHRİYE EVCEN SETTE KRİZ ÇIKARTTI

fahriye-evcen-sette-kriz-cikartti_80371_b

Başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen paylaştığı, yönetmenliğini Taner Elhan’ın yaptığı ‘Aşk Sana Benzer’in çekimleri 5 gün sonra Bodrum’da başlıyor.

fahriye-evcen-sette-kriz-cikartti_75022_b

Oyuncular 3 gün önce Milas’a gitti. Yaklaşık 7 hafta sürecek çekim için otele yerleştiler.

Ancak konaklama yüzünden 20 gün önce kriz çıktı. Fahriye Evcen ekibin seçtiği 3 oteli de beğenmedi. Kendisine ev tutulmasını istedi.

fahriye-evcen-sette-kriz-cikartti_17185_b

Evcen, 4 gün sonra başlayacak çekim öncesi evden de son anda vazgeçti. Beş yıldızlı başka bir otelde karar kıldı.

Bütçenin artmasına neden olan bu tercihini de ekibe şöyle açıkladı:

İyi çalışabilmem için rahat olmam lazım.

Fahriye Evcen ‘Çalıkusu’ dizisinde oynarken de karavan krizi çıkartmıştı. Çünkü dizideki rol arkadaşı Burak Özçivit’e karavan verilmişti.

 

fahriye-evcen-sette-kriz-cikartti_4465_b

Diye açıkladı.
Kaynak :Haberler.com

Etiketler:

Bu yazı toplamda 503 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.