F.Bahçe’den radikal karar!

F.Bahçe'den radikal karar!

Yildirim’dan flas aciklama… Topuk Yaylasi‘nda basin mensuplariyla biraraya gelen F.Bahce Kulubu Baskani Aziz Yildirim, yeni sezonda formaya gogus reklami almayacaklarini soyledi.

Yildirim, “Turk futbolunda ekonomiyi sponsorluk ve diger gelir kaynaklarini en organize eden takimlardan biri de Fenerbahce’dir. Havuz sistemini 150-160 milyarlardan 400 milyarlara kadar cikardik” dedi.

“Bu sene Telekom ile yaptigimiz anlasma sona erdi” diyen baskan Yildirim,”Gogus reklami almayacagiz. Ulker ile anlasmamiz devam ediyor. O yuzden formanin arkasindaki Ulker yazisi kalacak. Bunun sebebi Fenerbahce yonetimi ve buyuk taraftar olarak biz kendimizi bu formanin sponsoru goruyoruz. Sponsorlugunu biz yapacagiz. Taraftarimiz forma alarak, forma satisina destek olarak sponsorumuz olacak. 4. yildiza giderken camiamiza ve taraftarimiza boyle bir jest yapmak istedik” seklinde konustu.

Kaynak:NTVspor

Etiketler:

Bu yazı toplamda 322 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.