ERKAN ZENGİN!!!

Eskişehirli Erkan Zengin kırızı devam ediyor.Sevgili okuyucukar Erkan Zengin ısrarla Fenerbahçe diyor ama Fenerbahçe’den bir türlü onay gelmiyor.Fenerbahçe Erkan Zenginden vazgeçti, Erkan Zengin’i erkanzenginTrabzonspor Klübü istiyor ama Zengin’in çok olumlu bakmadığı ve red cevapı gönderdiği söyleniyor.Yılan Hikayesine Dönen Erkan Zengin transferinde ileriki günlerde neler yaşanacağı hala daha muallakta bekliyor.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 465 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

  1. BERAT BİLİR

    21 Ocak 2015 at 22:48

    beklenen an geldi trpzonda erkan zengin

  2. BERAT BİLİR

    21 Ocak 2015 at 22:49

    erkan zengin başından beri trpzonu isitiyordu sonunda istedigi oldu fenerbahçe yalandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.