Ebru Gündeş iLe Reza Zarrab Arasında Soğuk Rüzgar Esiyor.

araları açılıyormu

Ebru Gündeş Reza Zarrab

Magazin Gündemine Bomba Gibi Düşen Haberlerden Birisi, Son Zamanlarda Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Evliliğindeki Gelişmeler.

Milliyet Magazin’in Haberina Göre Ünlü Çiftin Aralarındaki Sorunun Sebebi, Ebru Gündeş’in Aşırı Derecedeki Harcamaları.

Eşini Harcamaları Konusunda Defalarca Kez ikaz Eden Reza Zarrab, Ebru Gündeş’e Söz Dinletemeyince Çiftin Arası Açıldı. Konserlerine Eşi Zarrab’ın özel uçağı ile giden Ebru Gündeş, son konseri için Tarifeli uçağı kullanınca, ikili arasındaki iplerin koptuğu iyice anlaşılmaya başlandı. Eşine ait hiçbirşeyi kullanmamaya karar verdiği söylenen Ebru Gündeş ve eşi Reza zarrab’ın Ayrılma Kararı Aldıkları Ancak Çocukları Babasız büyümesin diye Boşanma davası açmak istemedikleri gelen bilgiler arasında.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 506 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.