Dünya’nın üçüncüsü kim olacak ?

Dünya kupası 2018 tüm heyecanıyla TRT 1 Ekranlarında devam ediyor.Bu gün oynanacak olan maçla Dünyanın üçüncüsünün kim olacağını göreceğiz.

Aklımıza 2002 Dünya Kupasında Türkiye’nin 3. olduğu maç geliyor.Günümüzde ise Belçika-İngiltere Dünyanın üçüncüsü olmak için ellerinden geleni yapacaklar.Zorlu mücadele TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Belçika ile İngiltere Dünya Kupası 2018 ‘de ikinci kez karşı karşıya gelecek.İlk maçı 1-0 Belçika kazanmıştı.Bence gene favoriler.Belçika altın çağ dedikleri kadro ile Dünya Kupası 2018 damga vurdu diyebiliriz.Belçika , Fransızlara ; İngiltere’de Hırvatlara kaybetmişlerdi.

Heyecanlı bir maç olması bekleniyor.Hazard açıklamasında “En iyi takım biziz” demiş ve Fransızların iyi bir futbol oynamadan finale geldiklerini söylemişti.Kevin De Bruyne “Mbappe mi ? 1 yıl önce adını bile duymamıştım” demeçlerini vermişlerdi .

Diğer tarafta ise İngilizler Cüneyt Çakır‘ın yönettiği maçta Hırvatistan’a kaybetmişti.Bakalım bu gün oynanacak maç nasıl geçecek. Bizde favori olarak Belçika’yı gördüğümüzü ekleyelim.Şimdiden TRT 1 ekranlarında saat 17.00’ı bekleyeceğiz.

 

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 512 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.