Diyarbakır Valiliği Sokağa Çıkma Yasağı İlan Etti

Diyarbakir Valiligi, sehirde iki gundur devam eden olaylar nedeniyle sokaga cikma yasagi ilan etti.

diyarbakir-valiligi-sokaga-cikma-yasagi-ilan-etti-6563047_8479_m

Diyarbakir Valiligi, sehirde iki gundur devam eden olaylar nedeniyle sokaga cikma yasagi ilan ettigini acikladi.

VALILIKTEN ACIKLAMA GELDI

Diyarbakir Valiligi’nden yapilan aciklamada, bu aksam saat 22.00’dan sabah saat 07.00’ye kadar sokaga cikma yasaginin uygulanacagi belirtildi.

“CIKAN OLAYLAR NEDENIYLE SOKAGA CIKMA YASAGI ILAN EDILDI”

Aciklamada soyle denildi; “5442 sayili Il Idaresi Kanununun 11/C maddesi geregince ilimiz merkez Baglar, Kayapinar, Sur, Yenisehir ilceleri ile dis ilceler Bismil, Silvan ve Lice ilcelerinde ortaya cikan siddet eylemleri nedeniyle bozulan asayis ve guven ortaminin tekrar tesis edilmesi icin 07.10.2014 gunu saat: 22.00’den, 08.10.2014 gunu sabah saat:07.00’ye kadar sokaga cikma yasagi ilan edilmistir. Sokaga cikma yasagi karari sure bitiminde duruma gore tekrar degerlendirilecektir.”

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 440 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.