Demet Akalın’ın Twitter’ı Sallayan Mesajı.

images[2]

Okan Kurt’un almış olduğu Tır’ların foğraflarını sosyal medyada paylaşan Demet Akalın,tepki aldı.Sanatcıya tepki gösteren takipçileri,görgüsüz diyerek mesaj attılar.Demet Akalın ise ınstagram hesabından yazdığı mesajında kocamla gurur duyuyorum 100 tane tır almış,bravo diyerek mesaj attı.

Bazı yorumlar ise şu şekildeydi:

Kocası tır aldı diye onunla gurur duyan Demet Akalın gibiyim şu aralar öyle işsiz.

Demet Akalının kocasının aldığı 100 tır kavun taşır ben hep seni düşünürüm.

 

 

 

 

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 551 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. BERAT BİLİR

    20 Mart 2015 at 13:41

    boş beleşsiniz tır ev araba bildiginiz başka şey yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.