Demet Akalın – Alişan Cephesinde Sular Durulmuyor.

Demet Akalın - Alişan

Demet Alişan Kavgası

Bir Dönem Yedikleri içtikleri Ayrı gitmeyen Alişan ve Demet Akalın arasında sular durulmuyor. Son zamanlarda sürekli olarak magazin basını aracılığı ile birbirlerine göndermeler yapan ikilinin arası düzeldimi derken ipler yeniden gerildi.

Demet akalın ve Alişan arasında zaman zaman gergin atışmalar olsada, ikili dostluklarını hiçbirzaman kaybetmemişti.

Birkaç gün önce bir Alışveriş merkezinde, Bir Magazin Muhabirinin Alişana Mikrofon uzatıp, Demet Akalın iLe Barışıp Barışmadıklarını Sorması üzerine, Alişan “Yok Barışmadık” Diyerek Karşılık Verince ikilinin Arasındaki ipler tekrardan Gerildi.

Tweetr Hesabından Alişan’a çok ağır yanıt veren güzel şarkıcı Demet akalın, Barıştıklarına Dair Söylentilerin Alişan Tarafından Bilerek Gündeme Gelmek üzere Çıkarıldıgını Söyleyerek Şunları Dile Getirdi. “Bayılıyorum Böyle kendisinin çıkardığı,oLmayan barışma haberlerini yalanlamalarınıza. Başka Kapıya, Bedava reklam kampanyası sona erdi çoktan” Şeklinde Attığı Tweet iLe tepkisini dile getirdi.

Şarkıcı Demet Akalın iLe Türkücü Alişan Arasındaki Söz Düellosunda Bundan Sonra Neler oLur Bilinmez Ama, Atışmalar Devam Edecek Gibi Gözüküyor. ikilinin arasındaki Söz münakaşı bir takım çevreler tarafından gündeme gelmek ve reklam yapmak üzerine kurulmuş anlaşmalı bir atışma olduğu söylenmekte. Bu bilginin doğruluğunu yanlışlığını bilemeyiz elbette lakin önümüzdeki günlerde Demet Akalın ve Alişan arasındaki söz münakaşı devam edecek gibi gözüküyor.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 666 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.