Davutoğlu: “Kara harekatını lanetliyoruz”

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu İsrail’in başlattığı kara harekatını lanetledi.

Davutoğlu: "Kara harekatını lanetliyoruz"

Disisleri Bakani Davutoglu, Israil‘in Gazze‘ye yonelik baslattigi kara harekatini twitter hesabindan yaptigi aciklamalarla lanetledigini belirtti.

Israil’in hava saldirilariyla isledigi insanlik disi cinayetlerin ardindan simdi de Gazze’ye kara harekati baslatmis olmasini lanetliyoruz.

Insanlik vicdani bir kez daha Filistin meselesi ile sinaniyor. Az once Birlesmis Milletler Genel Sekreteri Sn. Ban Ki-moon ile gorustum.

Birlesmis Milletler Guvenlik Konseyi‘nin olaganustu acik katilimli toplanmasi icin girisim baslatiyoruz.

New York ve Cidde’de Islam Isbirligi Teskilati ile BM Insan Haklari Konseyi’ni de olaganustu toplantiya cagirmak icin girisimde bulunuyoruz.

Islam ulkeleri Disisleri Bakanlari ile de surekli temas halindeyiz.Tum ulkelerin Israil’in bu hukuk tanimazligina dur demesini bekliyoruz.

Kaynak:TRTHaber

Etiketler:

Bu yazı toplamda 263 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.