Cumhuriyet Halk Partisi (Chp) Konak İlçe Kadın Kolları Başkanı Nüket Akyıldız’a Makamında Ziyaret..

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak Kadın Kolları Başkanlığı’na seçilen Nüket Akyıldız, beraberinde yönetim kurulu üyeleri olduğu halde Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan’ı makamında ziyaret etti. Kadınların siyasette daha fazla yeralması gerektiğini belirten Başkan Dr. Tartan, kadınların siyasetin her kademesinde bulunması için gereken tüm çabayı göstereceği sözünü verdi.

Yeni kadın kolları başkanı ve

yönetimini kutlayan Tartan, kadınların ve gençlerin önemine dikkat çektiği

konuşmasında, “Kadınlar ve gençler, çağdaş partilerde önemli bir güçtür. bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün gücümüzle beraberiz. Türkiye’de siyaset yeterince kurumsallaşamaması, kadınlarımızın siyasetin içinde yeterince bulunmaması nedeniyledir. Bu sorunu aşmak için elimizden geleni yapacağız. Güç

birliği yaparak bunu başarmalıyız. Elimizden geleni yapacağız, yapmalıyız” dedi.

CHP Konak İlçe Kadın Kolları Başkanı Nüket Akyıldız da,

desteklerinden ötürü Başkan Tartan’a teşekkür etti ve “İzmirli kadının gücünü göstermek için ne gerekiyorsa yapacağız. Birlik, beraberlik içinde hareket edeceğiz. Bugüne kadar verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Bundan sonrada güçlerimizi birleştirerek yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 363 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.