CNN Muhabiri, İsraillilerin Sevinç Çığlıklarına Dayanamadı

İsrail’in Gazze’yi bombaladığı anları canlı yayınlayan CNN muhabiri Diana Magnay, İsraillilerin attıkları sevinç çığlıklarına tepkisiz kalamadı.

Israil’in dun aksam Gazze‘ye baslattigi kara harekatini bolgede izleyen CNN muhabiri Diana Magnay‘in canli yayininda, Israillilerin atilan roketleri alkislarla kutladigi duyuldu. Magnay alkis seslerinin uzerine dayanamayip canli yayinda “Sanirim duyabiliyorsunuz, Israil’in bu saldirisini izleyen pek cok Israilli burada toplanarak kutlama yapiyor!” dedi.

TWEETI SILMEK ZORUNDA KALDI

CNN muhabiri daha sonra buradaki kalabalik tarafindan tehdit edildigini belirten bir tweet atti. Magney, “Sderot’taki tepelerde Israilliler Gazze‘ye dusen bombalari kutluyorlar; ‘yanlis bir sey soylersem arabamizi parcalamakla’ beni tehdit ediyorlar. Igrenc.” yazdigi tweetini gelen tepkiler uzerine 20 Dakika icinde silmek zorunda kaldi.

Kaynak:Haberler

Etiketler:

Bu yazı toplamda 311 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.