Cinsel Sohbet Odalarına Giriş

Her erkeğin istediği kadın olmak zordur. Biz kadınlar erkeklerden çok şey bekleriz ama bunu dile getiremeyiz.
Şimdiye kadar yaşadıklarınızı aklınızdan tamamen çıkarın. Kötü anılar ve başarısızlıkları geride bırakmaya hazırlanalım. Bazı özel konuşma taktiklerini kullanarak hoşlandığınız erkeğin aklını başından alabilir ve size olan ilgisini artırabilirsiniz. Üstelik sakın korkmayın, bunu yaparken başka biri gibi davranmanıza da hiç gerek yoktur doğal olmanız yeterlidir.
Söz konusu bir erkekle sohbet başlatmak olunca, yapılması ve yapılmaması gerekenlerin listesi uzayıp gider. Herkes bu konuda farklı şeyler önerir durur. Ciddi konulardan bahsetmemeniz, çok fazla soru sormamanız, iyi bir dinleyici olmanız ve gevezelik yapmamanız gerektiği bunlardan sadece birkaçıdır.Ama kendine güvenen hangi kadın çenesini kapatıp her beş saniyede bir başını onaylar bir şekilde sallamak ister ki? Uzmanlar tüm bu eski moda kuralları unutmanızı tavsiye ediyor. Sorun O Değil, Sizsiniz (It’s Not Him, It’s You) kitabının yazarı Christie Hartman”Bu geleneksel yol göstericiler bir erkeğe kendinizi açmanız konusunda engeller oluşturur. Oysa gevezelik yapmak ne kadar tutkulu ve rahat olduğunuzu gösterir” diyor. Yeni konuşma tekniklerini deneyin ve doğru erkekle gerçek anlamda yakınlaşmaya çalışın.
Sessiz kalmayın sevgilinize isteklerinizi söyleyin.Erkeklerin kendilerini dikkatle dinleyen kadınlardan hoşlandığını yıllardır duyuyoruz.Bu hiç yanlış bir bilgi değil çünkü herkes kendisini dinletmekten hoşlanır. Biz kadınlarsa,genellikle konuşmak yerine dinlemeyi tercih ediyoruz. Çünkü maalesef bu şekilde şartlandırılıyoruz. Hartman bu durumu “Kadınlar geçmişte, çok fazla konuşmanın karşılarındaki insan için sıkıcı olabileceğini ve dikkatli bir dinleyici olmanın ilgili olduğunu göstermenin en iyi yolu olduğunu düşünürlerdi” sözleriyle açıklıyor. Bu şekilde davrandığınız bir erkek, çok donuk biri olduğunuzu düşünüp kişiliğiniz hakkında hiçbir ipucu verme taraftarı olmadığınız izlenimine kapılabilir. Siz en iyisi ,kız arkadaşlarınızla birlikteyken nasılsanız hoşlandığınız erkeğin yanında da öyle davranın. Kendisi hakkında bir şey paylaştığında, sizde kendinizle ilgili bir şeyler anlatın.Ona sohbete devam edebilmesi için malzeme vermeniz gerektiğini unutmayın.Sohbet ettiğiniz sürece birbirinizi daha çok isteyeceksiniz.
Vücut dilinizi önemseyin ve içinizden ne geliyorsa öyle davranın.Bir erkekle konuşma sırasında paylaşımı sadece sözleriniz yapmaz. Uzmanlara göre iletişimin yarısından çoğu kelimeler kullanılmadan gerçekleşiyor.İşte bu yüzden, kelimelerinizle birini etkilemek istediğinizde söylediklerinizi doğru vücut diliyle birlikte yansıttığınızdan emin olun. Örneğin ona eğlenceli bir hikaye anlatırken avuç içleriniz yukarı bakacak şekilde konuşun. Marymount Manhattan Üniversitesi psikoloji profesörlerinden vücut dili iletişimi uzmanı Marc Sale, konuşurken avuç içlerinizi bu şekilde tutmanızın bilinçaltından karşınızdaki erkeğe onu tanımak istediğiniz mesajı verdiğinizi söylüyor. Ayrıca bu şekilde yanınızda kendisini rahat hissedeceğinide ekliyor. Karşınızdaki erkeği rahatlatmakiçin 5/15 oranını deneyin: Her 15 dakikada bir ona beş kez dokunun. Bunu sıradan bir şey yapıyormuş gibi gerçekleştirin. Düşündüğünüzden Çok Şey Söylüyorsunuz (You Say More Than You Think) kitabının yazarı ve vücut dili uzmanı Janine Driver “Konuşurken karşınızdaki insana dokunmanız, onun kendisini size daha yakın hissetmesini sağlar. Bu yöntemi, çok belli etmeden onu etkilemek için kullanabilirsiniz. Bilinçaltı ona ihtiyacı olan mesajları verecektir” diyor. Saatini beğendiğinizi söyleyip bileğine dokunabilir veya soru sorarken elinizi hafifçe onun elinin üstüne koyabilirsiniz.
Kendinizle barışık olun ve asla utanmayın.
Cinsel Sohbet edebileceğiniz ve çılgın aşklar yaşayabileceğiniz bir ortamda bulunmak için yapmanız gerek tek şey mirc indir Butonuna basmaktır.
Cinsel paylaşımları yapabileceğiniz ve mutlu olabileceğiniz tek adres için mirc indirin.
Cinsel sohbetlerinizde utanmadan içinizden geleni yapabileceginiz güzel arkadaşlıklar bulun.
Three Feature Image

 
Can sıkıcı konulardan uzak durarak işinizi riske sokmayın. Ortaokuldayken beden dersinde ters takla atamadığınızı veya arabayı park ederken zorlandığınızı çekinmeden anlatmanız kendinizle ne kadar barışık biri olduğunuzu gösterir. Ayrıca bu şekilde onun aklında kalıcı bir yer edinebilirsiniz. Kişisel garipliklerinizi sevimli bir şekilde anlattıktan sonra, sizin risk almaktan çekinmeyen ve eğlenmek isteyen bir kadın olduğunuzu düşünecektir. Bundan sonra ise eğlencenize katılmak için sizinle yemeğe çıkmak isteyeceğinden eminiz.
 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 608 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. hamid awad

    12 Ağustos 2014 at 16:25

    sohbet etmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.