CinseL ilişkide Erken Boşalmak Nasıl Önlenir.

Erken Boşalmanın Önlenmesi

Erken Boşalmanın Önüne Geçmek için Bir çok Yöntem Mevcuttur.Bu Yöntemler Etkili oLur ve Kadın iLe Erkeğin Geç Boşalmasını ve iLişkinin Daha sağlam gerçekleşmesini sağlar.Lakin Burda ßilinmesi ve Dikkat Edilmesi Gereken Şey, ßu Tedavi Yöntemlerinin Kalıcı Olmadığı Gerçeğidir.

1)

Boşalma Zamanı Yaklaştığında Yumurtalarımız Kendiliğinden Yukarı Doğru Çekilmeye ßaşlayacaktır.Şayet ßu Çekilmeye Engel Olunduğu Takdirde Ereksiyon Hızını Kaybeder ve Boşalma Gerçekleşmez.Eğerki Testislerinizi ParmaklarınızLa Kıstırarak Aşağıya Doğru Çekerseniz Böylelikle Boşalma Duygusu Kaybolur ve Tekrar Başa Döner.Bu Basit Yöntemi Uygulayan Çok Erkek Olduğu Bilinmektedir ve Erken Boşalmayı Önleyen Önemli Unsurlardan ve Yöntemlemlerden Biridir.

2)

Kadının CinseL Organına (Vajina) Girip Çıkma Esnasında, Boşalmaya Yakın Zamanda, Dilinizin üSt Kısmı iLe Damaklarınıza Baskı Yapın. Bu Pratik Yöntemin Sizleri Boşalmakdan Alıkoyarak, Orgazm Duygusunu Frenleyeceğini Göreceksiniz. Böylelikle iLişkinize Devam Edebilirsiniz.

3)

CinseL iLişki Sırasında aklımız Tamamen O Esnada Birlikde Olduğumuz Kadında ve Zevk Almakta ise Erken Boşalma Kaçınılmazdır. iLişki Esnasında Aklınıza Tamamen ßaşka Şeyler Getirmeye Özen Gösterirseniz Boşlama Süreniz Oldukca Artacaktır. Örnek Verecek oLursak, Arkadaşlarınızla Yaptığınız Maç Sohbet, Bilgisayarda Bir Chat ve Sohbet Odaları Sunucusunda Birileri iLe Girdiğiniz Tartışmalar, Yada Bir Matematik Sorusu Gibi Şeylerle Kafanızı Meşkul Edebilirsiniz.

4)

Beraber oLmadan Önce Bünyenize Enerji Veren Gıdalar Aldığınız Taktirde Bunun Geç Boşalmanızda Etkisinin Olacağını Göreceksiniz.

Erken Boşalma

Erken Boşalma

5)

Sex Esnasında Penisi Kadının Vajinasına Değişik Pozusyonlarda Değişik Açılarda ve Değişik Hızlarda Sokarsanız Boşalmanın Yine Geciktiğini Görebilirsiniz. Sürekli Aynı Pozusyonda ve Aynı Hızlarda Vajinaya Girişlerde Ereksiyonun Çabuk Yaşanabileceğini Unutmamak Gerekmektedir.

6)

Penis Yüzüğü oLarakda Bilinen Cock Ring Esnek ve Elastik Bir Yapıya Sahiptir.Bu pLastik Yüzük Penise Takıldığında Kan’ın Geri Gitmesini Engellediği için Boşalmak Oldukca Zaman Alacaktır.

7)

CinseL iLişki Esnasında Birtakım Pozusyonlar ve Sex Yöntemleri Boşalmanın Gecikmesine Katkı Sağlamaktadır. Birleşme Sırasında Eğer Erkek üStte iSte Aşırı Efor Sarfettiği için Oldukca Çabuk Meydana Gelecektir. Lakin Kadının üStte Erkeğin Altta Olduğu Pozuyonlarda Erkeğin Orgazm Süresinin Arttığı BilimeseL Olarak Tespit Edilmiştir.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 546 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Odaları

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.