Çin’de Rammasun alarmı

Çin’de Filipinler’i vuran Rammasun tayfunu alarmı verildi.

Çinde Rammasun alarmı

Cin’de Filipinler’i vuran Rammasun tayfununun Guney Cin Denizi’ne dogru yonelmesiyle bolgede sari alarm verildi.

Cin Ulusal Deniz ve Cevrecilik Tahmin Merkezi, Filipinler’de onbinlerce kisinin tahliyesine sebep olan tayfunun yarin sabah Guney Cin Denizi’nin dogusunu vurmasini beklediklerini acikladi.

Bolgede dalgalarin 5 ila 7 metre yukselmesinin beklendigi belirtilirken, dalgalarin persembe gunu ulkenin guneyindeki Haynan adasina ulasabilecegi kaydedildi.

Cin’de hava kosullariyla ilgili mavi, sari, turuncu ve kirmizi olmak uzere dort asamali uyari sistemi kullaniliyor.

Kaynak:TRTHaber

Etiketler:

Bu yazı toplamda 381 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.