Chelsea’da Sarri Dönemi

İngiltere ligi devlerinden Chelsea’de Sarri Dönemi resmen başladı.Conte ile yollarını ayıran Chelsea 59 yaşındaki Sarri ile anlaşmaya vardı.

Sarri Kim ?

Sarri Napoli ile son 2 sezonda 2.olarak tamamlamıştı.Ayrıca Sarri 2017’de Serie A ‘nın en iyi teknik direktörü olarak seçilmiştir.Ayrıca Empoli takımı gibi bir çok takımı çalıştırmıştır.

Başarılı olur mu ?

Conte’nin ayrılabileceği geçen yıllarda da konuşulmuştu.Ancak onun yerine daha kariyerli bir teknik direktörün getirileceği öngörülüyordu.Sarri tercihi bakalım İngiliz devi Chelsea’nın bu sezon boyunca sıkıntı yaşadığı anlarda öne çıkacak ismi olur mu ? Bunu hep beraber göreceğiz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 325 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla

                                Mirc İndir

Biz Kimiz?

SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız…

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.